piątek, 1 maja 2009

Porzucone, maltretowane i chore psy poszukują opiekunów w Polsce. Mięso zabija - zostań wegetarianinem!

_____________________________________________

Apel o pomoc z YouTube

Pilne!
Piotr Rogacki mieszka w Środzie Wielkopolskiej-
niestety zachorował-to białaczka.

Ma tylko 22-lata.
Przesyłam Apel pomocy
Będziecie dostawać - "zaswiadczenia "ze oddaliście na niego krew te "zaswiadczenia "sa potrzebne przesylajcie poczta na adres Halina Kaźmierczak ul.Kilińskiego15a Środa Wielkopolska 63-000

-to jego babcia bo nie zawsze powiadamiaja szpital, a szkoda tracic
dla Piotrka...
Historia Piotra-czytajcie proszę uważnie:

Ma siedmioro rodzeństwa... Przyjaciele odddaja krew
ale to mało. Jeśli ktos moze mu pomóc
podaję wszyskie namiary
Piotr Rogacki
Klinika Hematologii w Poznaniu
ul.Szemarzewskiego 84
spiewa Declan Galbraith
Pomóżcie mu proszę!!!
To PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rodzina dziękuje za pomoc juz teraz.

(tekst zamieszczony obok piosenki)
_____________________________________________________

UWAGA!!! APEL DO MIESZKAJĄCYCH W POLSCE
i mających normalne ludzkie serca i mogących pomóc,
temu najnieszczęśliwszemu ze wszystkich psów świata!Kiedyś był owczarkiem niemieckim. Lata spędzone na łańcuchu zrobiły jednak swoje. Osłabiony organizm zaatakowały choroby: grzybica, świerzb i nużyca. Z dnia na dzień robił się coraz chudszy i coraz słabszy. Zawiązany bezpośrednio na szyi łańcuch coraz mocniej wrzynał się w skórę, na ciele powstawały kolejne odleżyny. Z czasem kompletnie oślepł.

Kiedy już nie mógł utrzymać się na łapach przypadkowi przechodnie zawiadomili Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Dzięki interwencji Pauliny Boby (Achaji z tego forum http://www.dogomania.pl/ ) pies znalazł się w krakowskim schronisku. Wolontariuszka Vivy - Julia el Mecky zgodziła się dać mu dom tymczasowy, jednak tylko do końca lipca, gdyż później musi wracać do Holandii.

Mamy niecały miesiąc, żeby znaleźć mu dom. Prawdziwy, odpowiedzialny dom, na stałe lub do czasu znalezienia stałego domu. Dom, który nie może go zawieść.

Jeśli możecie pomóc kontaktujcie się ze schroniskiem 012 429 74 72, a od piątku z Julią 788 962 235. Gdyby któryś z tych numerów był zajęty dzwońcie do Achaji: 604 454 834 albo do mnie: 604 933 031. Możecie też pisać: adopcje@gazeta.pl*

Zdjęcia zrobione przez Achaję


Jak to jest możliwe, ze w cywilizowanym kraju NIE karze się ludzi trzymających psy na łańcuchach? Dlaczego polskie prawo na to zezwala????????? Dlaczego nikt nie walczy, żeby tego zabronić??!!
Może znajdzie się litościwy człowiek, który pieska weźmie pod opiekę i wyleczy, ale ile jeszcze podobnych do niego męczy się na terenie całej Polski? Przy ogólnej znieczulicy - chodzili, widzieli i NIKT nie reagował! Jak to możliwe?
Nie wiem jak Wy czujecie, ale ja dla właściciela tego biedaka miałabym tylko jedną karę: tak samo go zakuć w łańcuch na wiele lat. Zresztą... karmy się nie oszuka i odpokutuje on za tę zbrodnię z pewnością.
__________________________________________________

Witam,
pilnie poszukuję domu tymczasowego dla suczki Tani:


http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/fundacja/tania/tania.htm
i pieska Kaja:


http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/fundacja/kaj/kaj.htm

Mam czas do jutra!!! (do 21 czerwca 09)

Proszę o pomoc i ewentualnie kontakt pod numerem tel. 503 069 502

Pozdrawiam
Elżbieta Lipińska
Fundacja Przytul Psa

__________________________________________________

Konie wyścigowe zarabiają dla swoich właścicieli miliony. Ale nie dostają emerytury... Jeśli są za stare lub chore i nie mogą więcej biegać,
właściciele sprzedają je na rzeź.
Grasz na wyścigach? Nie tylko jesteś frajerem, bo tracisz pieniądze na korzyść kogoś, kto ma ich za dużo, ale bierzesz udział w tym, co się potem z końmi dzieje. Zobacz jak to wygląda:Tak piękne, szlachetne i inteligentne zwierzę - nawet takiego człowiek nie potrafi uszanować! Jakże często wstydzę się, że jestem tylko człowiekiem...
__________________________________________________

UWAGA! Pieski w Polsce pilnie poszukują opiekunów!

Pilnie poszukujemy domów tymczasowych dla trzech psów. Jeśli nie uda nam się znaleźć dla nich tymczasowego schronienia trafią do schroniska...
Prosimy o schronienie dla nich na okres 2 do 4 tygodni - tyle średnio zajmuje nam znalezienie domu (tutaj sprawa jest łatwiejsza ponieważ są to psy rasowe, na które jest zazwyczaj więcej chętnych) ...

DOG NIEMIECKI
Pilnie szukamy domu tymczasowego dla psa przygarniętego w okresie zimy przez ludzi, u których nie może zostać na stałe. Psu za pięć dni grozi wyjazd do schroniska. Dog niemiecki- ma około 3 lat, jest szczepiony, zadbany, czysty domownik, serdeczny - przebywa wśród dzieci.

HUSKY
Błąkał się w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego.. Wraz ze swoim towarzyszem owczarkiem Collie. Był dokarmiany przez ludzi mieszkających na tamtejszych działkach... Pani poszła do szpitala, pan zniknął - psiaki zostały same... Zaczęły przeszkadzać okolicznym mieszkańcom - wezwali hycla, psiaki miały trafić do schroniska-umieralni... Miłośnicy rasy collie zabrali owczarka, Husky pozostał... Nie pozwólmy mu trafić do schroniska! Szukamy dla niego pilnie domu tymczasowego!

AMSTAFKA
Historię Gamy opisywaliśmy na stronie www.przytulpsa.pl

Obecnie kończy się jej pobyt w szpitalu... i co dalej? Jest cudowną, młodą, bardzo przyjazną suką, która nie zasługuje na schronisko! Tyle wycierpiała w swoim życiu... Szukamy dla niej domu tymczasowego na okres rekonwalescencji po operacji lub choć na kilka dni - do czasu znalezienia kolejnego domu tymczasowego...

Osoby które mogą pomóc któremuś z tych psiaków oferując dom tymczasowy proszę o kontakt - 609-733-990 (Agnieszka).
Jeśli nie możesz przygarnąć żadnego z nich pomóż w inny sposób - roześlij tą wiadomość do swoich znajomych... Może wśród nich znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc?
Z pozdrowieniami,
Fundacja na rzecz zwierząt "Przytul Psa"
ul. Parkowa 5K, Ustanów, 05-540 Zalesie Górne
KRS:0000319418 REGON:141678661 NIP: 1231173209
Konto Bankowe:66 1060 0076 0000 3200 0133 1036
Tel: 503069502, 609733990, 501511714, 509045180,
fundacja@przytulpsa.pl

http://www.przytulpsa.pl/

Agnieszka Ciborowska,
Tel: 609-733-990
Email: ciborka@przytulpsa.pl

gg: 3695967
________________________________________________

Spożywanie mięsa powoduje wiele chorób, głównie raka różnych narządów.

Można też umrzeć w potwornych mękach, zjadłszy niedopieczonego hamburgera, w którym znajdują się zarazki śmiercionosnej bakterii escherichia coli - wierzcie, to nie są odosobnione wypadki!...
W samym USA rocznie umiera z powodu zatrucia tą bakterią 500 osób. Śmierć jest straszna, konwulsje, biegunka, wewnętrzne krwotoki, narządy zamieniają się w krwawą miazgę. A ilość zatruć liczy się na setki tysięcy rocznie.
To tylko ta bakteria, dodajcie do niej salmonellę, trupi jad, chorobę wściekłych krów i wszystkie choroby, na które umierają trzymane w POTWORNYCH warunkach zwierzęta.Wirus świńskiej grypy narodził się w świńskich farmach w USA, stamtąd przeszedł do Meksyku.
Zabija niewinnych ludzi. Szkoda... Powinni go złapać w pierwszym rzędzie ci, którzy mordują zwierzęta hodowlane - hitlerowscy oprawcy w porównaniu z nimi, to łagodne baranki.

Nie macie pojęcia co dzieje się ze zwierzętami, zanim ich ugotowane ciało znajdzie się na waszym stole - bo nie chcecie tego wiedzieć!

Obejrzyjcie więc te kilka filmów, ktore dla was wynalazlam na YouTube - może nie będziecie w stanie - nigdy więcej! - przełknąć kawałka mięsa.

Nie bądźcie prymitywni, nie śmiejcie się głupio, nie udowadniajcie, że zwierzęta są gorsze od was, a wy jesteście mięsożerni i was nie obchodzi w jaki sposob stek znalazł się na waszym stole!Nie macie się czym chwalić - w dzisiejszych czasach ludzie o naprawdę wielkiej kulturze stają się wegetarianinami. Jeśli jesteście chrześcijanami - nie bądzcie faryzeuszami - dlaczego nie bierzecie przykładu z Chrystusa? On nie jadł mięsa.
Nie jedli i inni przywódcy największych religii. Oni wiedzieli, że nie tylko nie wolno zabijać, ale że spożywanie mięsa szkodzi organizmowi ludzkiemu. Nie tylko z powodu zarazków i pasożytów, którymi można się zarazić. Stworzono nas z układem trawiennym roślinożercy. Możliwe, że właśnie dlatego, że jemy mieso, organizmy nasze zdegenerowały się i żyjemy 70, a nie 900 lat - jak pierwsi ludzie.Przestańcie zjadać trupy. Wyjdzie to wam zapewne na zdrowie. I fizyczne i psychiczne. Nie tylko nie będziecie odczuwać winy (nawet podświadomie...), ale nie będziecie zjadać cierpienia mordowanych zwierząt. Energia cierpiącej, katowanej, bestialsko mordowanej istoty - wchodzi do waszego ciała. I zostaje!... powodując z czasem śmiertelne choroby fizyczne i psychiczne.

Być może kilku moich znajomych się obrazi, za te ostre słowa, ale one są niczym w porównaniu z tym, co ludzkie bestie wyczyniają ze zwierzętami. Korzystając z ich mordu jesteście współwinni. NIESTETY!...

Na szczęście coraz więcej pojawia się rozsądnych haseł: "Chcesz uratować Ziemię, zostań wegetarianinem". Od gazu zawartego w kale krów - których hoduje się w bilionach - robią się dziury ozonowe. Ociepla się klimat - o tym już pisali uczeni, ja tylko przypominam.

Nie mogę słuchać jak ktoś zapewnia mnie, że jak nie zje mięsa czuje się głodny. Bzdura! Nie umie ugotować smacznego jedzenia z warzyw, kasz, klusek, owoców, toffu itp. Nie ma wyobraźni! Śmierdzący kawał mięsa z trupa, to jego ulubione danie, brr...Jeśli się na mnie obrazicie za te słowa prawdy, nie zmartwię się.

Jedyne czego żałuję to fakt, że przeszłam na wegetarianizm dopiero 15 lat temu. Też byłam głupia. Na szczęście życie mnie czegoś nauczyło. Mam nadzieję ze i was nauczy. Przynajmniej tych, których lubię najwięcej.

ZOSTANCIE WEGETARIANINAMI - to łatwe, szybciej się gotuje, smaczniej się je, posiłek ładniej wygląda na talerzu i jest o wiele zdrowszy.

A dla upartych ostrzeżenie, w postaci filmów.Po obejrzeniu tych filmów sami zadecydujcie, czy chcecie nadal być bestiami, czy chcecie być LUDŹMI.

_________________________________________________To jest na deser dla zjadaczy trupów - film dla bezmyślnych, którzy noszą futra...
Ostro napisałam?... Ale czy rzeczywiście nie jecie trupów? To czym są wasze kotlety?
__________________________________________________