czwartek, 27 listopada 2008

Protestujcie przeciw okrucieństwu nad zwierzętami!...

_________________________________________________

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!....
Ale nie zapomnijcie o biednych, opuszczonych, porzuconych, głodnych, chorych, zranionych, cierpiących... Pomóżcie im.

Szczęśliwy piesek, jeden z kolegów, których spotykam na spacerach w moim parku.
__________________________________________________

Lubisz jeść na Boże Narodzenie indyka?
Zobacz co z nim zrobiono zanim znalazł się na twoim stole.Nie zdajesz sobie z tego sprawy, że zjadając jego mięso wchłaniasz w siebie mękę jego agonii.
WESOŁYCH ŚWIĄT? - Ku czci narodzin Chrystusa?
_____________________________________________________

Pieniądze są najważniejsze? Zobacz w jaki sposób zabijane są króliki, z których zdartą skórę prezentują modelki Armaniego. Jeśli czujesz się wstrząśnięty, możesz przestać kupować kosmetyki Armaniego. Są inne firmy, które nie stosują okrucieństwa na zwierzętach...

____________________________________________________

Jesteś tak naiwny, że wierzysz, że testy na zwierzętach są konieczne? Poczytaj FACHOWĄ publicystykę na ten temat. Nie tą, która broni interesów wielkich przedsiębiorstw. (Rozumiem, że chcesz w to wierzyć, bo z taką wiarą latwiej jest ci żyć, ale niestety, to nieprawda...)
Pamiętaj, ludzki i zwierzęcy genom jest tak różny, że te doświadczenia nie mają sensu. Np. są substancje, których wielka ilość nie zabije zwierzęcia, a znikoma zabije człowieka. No... ale "uczeni" muszą się bawić, żeby zarabiać. Tylko jak mogą z tym żyć? Zabierają to przecież do swoich domów...

Jeśli się nie zgadzasz z testami na zwierzętach, kupuj tylko produkty firm, które takich testów nie przeprowadzają. Po prawej stronie masz linka do informacji na ten temat. A na kosmetykach zwykle jest informacja, jeśli firma testow nie przeprowadza. Można się tego nauczyć.
Lekarstw też nie powinno się testować na zwierzętach. Nawet testowanie bomb atomowych przeprowadza się obecnie na komputerach.


____________________________

Lubisz szynkę? Zobacz co było zanim znalazła się na twoim stole. Może odechce ci się ją jeść.
Zapewniam cię, można doskonale żyć bez szynki i kotletow schabowych. Kilkanaście lat nie jem mięsa i żyję. A chyba bym się udlawiła, gdybym po obejrzeniu tych filmów wzięła kawałek mięsa do ust.
Czy wiesz, że świnki są jednymi z najinteligentniejszych zwierząt? I wcale nie lubią żyć w brudzie, to człowiek ich do tego zmusza.
Dodam jeszcze, że ich mięso jest zbliżone w smaku do ludzkiego. Nie kojarzy ci się to z kanibalizmem?http://getactive.peta.org/campaign/iowa_pigfarm_abuse2

Pod tym linkiem zobaczysz więcej.
_________________________________

Obejrzyj te widea i jeśli masz trochę sumienia, i jeśli jesteś Człowiekiem - zareaguj!
A jeśli jesteś bezmyślną bestią, cieszysz się z takiego stanu rzeczy i mordujesz zwierzęta - będziesz musiał kiedyś za swoje winy ponieść karę.
Ale wierzę, że tacy nie trafiają na moje Blogowisko, nie mają wspólnych ze mną tematów, dlatego zwracam się do Ludzi: protestujcie, nie może istnieć świat taki, jaki jest obecnie.
Jeśli my nie doczekamy zmiany na lepsze, to jednak już teraz róbmy coś, żeby nasze dzieci nie musiały żyć na tak potwornym świecie. Nie uważacie, że tak właśnie wygląda piekło?

Nikt nie ma prawa nie wiedzieć co się wokół niego dzieje - udając, że nie wie, tolerując przestepstwo też jest przestępcą!
Ale jeśli boli Was cudze cierpienie, zapewniam Was, zwierzęta boli tak samo jak człowieka! Tak samo czują strach, cierpią psychicznie, nie tylko fizycznie. To człowiek jest bestią, a zwierzę jest słabe i zdane na człowieka - nie potrafi się obronić.

Ale nie wszyscy jesteśmy bestiami, jesteśmy też Ludźmi, wierzymy w Boga. Jeśli należysz do Ludzi - protestuj. Bóg zabronił zabijać. Każdy normalny człowiek wzdraga się przed mordowaniem, a jednak większość mordowanie toleruje.
Często dlatego, że nie zdaje sobie sprawy. Dla tych właśnie zamieszczam te filmy. Oglądajcie i poznawajcie PRAWDĘ o świecie. Nie macie prawa nie wiedzieć - powtarzać to będę zawsze. Nie macie prawa nie wiedzieć!
A jak się już dowiecie, postąpcie zgodnie z Waszym sumieniem.Następne wideo: dobrze obejrzyj zakończenie. Gdzie to już widziałeś? - podpowiem: w obozach koncentracyjnych. To cię bolało, prawda? Uznałeś to za potworny, morderczy akt! A to, co tu widzisz, czymś się różni? Pies też został stworzony przez Boga, po to żeby żył. Bóg zabronił zabijać zwierzęta także, więc nie usprawiedliwiaj się żadnym tramtatamta, Bóg zabronił zabijać - tylko to się liczy, nie ma żadnych usprawiedliwień. Nie ma żadnego przekręcania słów Boga. Chyba, że tylko udajesz,że wierzysz...Nie podoba się komuś z Was, że piszę używając mocnych słów? Jakie te słowa są łagodne w porownaniu z czynami, które tu pokazuję!...
To nie są filmy z hoolywoodzką fikcją, to są sfilmowane ukrytą kamerą prawdziwe morderstwa! Tylko inaczej jak na filmach - oprawcy nie są ukarani, a na ich zbrodniach inni żerują. Nosząc np. futra, czy wyroby ze skór zwierzęcych.Na YouTube znajdziecie więcej dowodów na morderstwa popełniane na zwierzętach.

Żeby zaprotestować należy wchodzić na strony organizacji zajmujących się zwierzętami, linki są po prawej stronie.
__________________________________________________